Основна мета

Основною метою Проєкту «Сприяння транспортному розвитку річки Дніпро», що фінансується Європейським Союзом, є допомога Міністерству інфраструктури у розвитку сектору ВВТ в Україні відповідно до законодавства ЄС та найкращих практик.

Команда експертів, досвідчених у питаннях внутрішніх водних шляхів, надає допомогу в ході розробки нового Закону «Про внутрішній водний транспорт», а також підзаконних актів, з метою підвищення потенціалу та можливостей різних державних структур для здійснення їх функцій щодо розвитку ВВТ, необхідних для повноцінного функціонування сектору ВВТ.

Ми розробляємо рішення для формування цілісних систем ВВТ, і звертаємо увагу на якість, безпеку та надійність.

Команда також допомагає у підготовці Стратегії розвитку внутрішнього водного транспорту України на 2020-2030 роки, щоб визначити, серед іншого, необхідні інвестиції з боку держави.

Оскільки робота в напрямку сталого реформування сектору внутрішніх водних шляхів набирає обертів, ми можемо з гордістю сказати, що донині не було кращої нагоди для того, щоб транспорт внутрішніх водних шляхів став реальним альтернативним видом транспорту в українській економіці.